“BİR PATRON DAHA NE İSTER” sloganıyla, Ülkemizin gelişmesine ve büyümesine destek olmaya çalışan bütün patronlarımızın işini kolaylaştırmak ve gelecek planlarına destek olmak için ,

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu gelişimi işletmelerinde en iyi şekilde kullanmak isteyen Kobilerimiz için, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan yazılımlar üretiyoruz

Erp12;

Parametrik içerik yapısı ile konforlu bir çalışma olanağı tanıyan ,sade ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

Bugüne kadar alışılmış diğer yazılımların dışında daha kolay kullanım ancak daha fazla işlevselliği ile iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

Tüm sektörlerin tek ortak noktası olan Erp12; piyasada faaliyet gösteren tüm sektörler için ayrı ayrı düşünülmüş ve ticaretin ortak mantığı ile üretilmiştir.

Erp12; sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri kendi üzerinde toplayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Daha hızlı, daha verimli ve daha kolay olan Erp12 ürünleri; işletmenize bir çok yeniliği getirecektir.

Müşterilerinizi daha iyi tanıyacak, işletmenizin finansını tek tuşla kontrol edebilecek ve getireceği birden fazla özellikle sizlere yeni bir yazılım anlayışını benimsetecektir .